יתרונות הבית ספר

• המדריך/מאמן הוא בעל השכלה פדגוגית גבוהה וניסיון רב. הוא אלוף בינלאומי, ודובר כמה שפות – מה שעוזר לו להבין תלמידים ולתלמידים אותו. בדרך כלל ברוב החוגים האחרים שמציעים אחרי הצהרים יש פרסום רב והרבה "רעש" סביב המאמן כשבעצם אותו מאמן לא מודע לאחריות שיש עליו – לימוד לא נכון של התלמידים שפוגע בבריאותם. בבי"ס זה המאמן מוסמך, בעל ניסיון ויידע רב, יודע מה יועיל באימון לתלמיד, באיזו דרך, מה כן ומה לא. כך שההורים יכולים להיות בטוחים שילדם בידיים בטוחות.

• שעות פעילות בית הספר נוחות להורים ומחנכות את הילדים למוסר, משמעת עצמית, הגנה עצמית וערכים טובים. מה שנוגד את המסתובב ברחוב שעלול להיגרר להרגלים רעים כמו ונדליזם עישון סמים וכד'.

• הרבה במעט - מחיר האימונים נמוך יחסית לחוגים אחרים, אך תנאי השיעורים מהטובים שיש באזור. ילדים מכל שכבות האוכלוסייה יכולים ליהנות מאימונים בבי"ס זה. המאמן נותן יחס לכל תלמיד ומעביר את שיעוריו ברמה מקצועית. משלמים ומקבלים הרבה מעבר. מתלמידיו אלופים בים שייצגו את בית ספרם במקצועיות ואף פעם לא שבו בידיים ריקות מתחרויות. • לבי"ס יש את הציוד המתקדם והבטיחותי ביותר בשוק. מה שעוזר להתמקד לא רק בלימוד אומנויות לחימה אלא גם הגנה עצמית נכונה, כושר סיבולת ועוד. תוך יחס לכל תלמיד ויכולותיו אינדיבידואלית ודחיפתם למקסימום.

• בכל חוג אחר מקבלים התלמידים שעה אקדמית שזה 45 דקות. בבי"ס זה התלמידים מקבלים שעה מלאה! ובעת הצורך אף יותר! קבוצות הבוגרים בד"כ מקבלים בין שעה וחצי לשעתים.  

אתם כאן: Home אודות יתרונות הבית ספר